1. تازه ها
  2. نشریه آوای سلامت
  3. مطالب گذشته
۱۳۹۹/۰۲/۲۸
coronavirus-transmission-prevention-faبا به کارگیری این راهکارها و پاکسازی سطوح، می توانید از خود و کارکنان مزرعه خود در برابر آلودگی به ویروس کرونا تا حدود زیادی مراقبت کنید.
۱۳۹۹/۰۲/۰۶
covid-19-and-dairy-cowsدر حالی که کروناویروس در صدر اخبار بین‌المللی قرار گرفته است؛ ترس جهانی بخاطر همه گیری کرونا ویروس و میزان مرگ و میر آن روز به روز در حال افزایش است و آخرین رخداد انسانی این ویروس مربوط به سویه ای که آنرا کووید-۱۹ می نامیم به‌وجود آمده است.
۱۳۹۹/۰۲/۰۵
wvd-2020-faروز ۲۵ آوریل توسط سازمان بهداشت جهانی (OIE) و اتحادیه انجمن های دامپزشکی (WVA) ، به منظور افزایش سطح آگاهی عمومی در رابطه با اهداف و نقش مهم دامپزشکی در جهان، به عنوان «روز جهانی دامپزشکی» نامگذاری شده است .
۱۳۹۸/۰۳/۲۵
modirancoseminarانجمن علمی سلامت گله های شیری با همکاری شرکت مدیران تحلیلگر سپاهان، انجمن جراحی دامپزشکی ایران و انجمن علمی دامپزشکی برگزار می کند؛ با تدریس جناب آقای مهندس وکیلی و با حضور دکتر نیما فرزانه عضو هیئت علمی دانشکده دامپزشکی و سرکار خانم دکتر مرضیه فائزی از گروه دام آسا
۱۳۹۷/۱۲/۲۰
avayesalamatspecialویژه نامه نشریه آوای سلامت که با هدف همایش شیر، شاخصی از سلامت گله تهیه شده را میتوانید به راحتی دانلود کنید.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰
avayesalamatspecialویژه نامه نشریه آوای سلامت که با هدف همایش شیر، شاخصی از سلامت گله تهیه شده را میتوانید به راحتی دانلود کنید.
۱۳۹۷/۱۲/۰۴
avayesalamatنخستین شماره از نشریه آوای سلامت در دوره جدید با درج مقالات علمی پژوهشی مرتبط با سلامت گله های شیری منتشر گردید.

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام بازدیدها
۹۴
۱۴۱
۴۴۰
۸۲۴
۱۳۳۸
۳۳۲۲
۱۵۷۴۶۰

افراد آنلاين

ما 3 مهمان و 0 عضو آنلاین داریم